Medipet Veteriner Kliniği Kasım 2007 yılında Ulus ‘ta faaliyetlerine başlamıştır.

Medipet Veteriner Kliniği kedi ve köpek hastalıklarının teşhis ve tedavisi amacıyla kurulmuş bir kliniktir . İddamız can dostlarımıza hayatları boyunca  en kaliteli veterinerlik hizmetlerini sağlamak ve siz pet sahiplerini en güncel ,en doğru bilgilerle  bilgilendirmektir.

Hizmet ve donanımımız genç ve sağlıklı dostlarımızın koruyucu hekimliğini, hasta ve yaşlı dostlarımızın da erken teşhis ve tedavilerini yapacak şekilde düzenlenmiştir.

Biz Medipet Veteriner Kliniği çalışanları olarak petlerinizin sizin hayatınızdaki öneminin bilincindeyiz .Bu nedenle bizler polikliniğimize gelen tüm petleri kendi petimiz gibi görerek hak ettikleri şefkat ve ilgiyi gösteririz.

Bu sitede kliniğimizin hizmetleri yanı sıra sizin için yararlı olabileceğini düşündüğümüz bilgileri, sıkça sorulan soruları cevaplamaya çalıştık. Ayrıca bilgi almak istediğiniz herhangi bir konuda bize mail atabilirsiniz. Vakit ayırıp sayfamızı okuduğunuz için teşekkür eder can dostunuzla uzun ve sağlıklı ömürler geçirmenizi dileriz.